Producenci
Promocje
GOLD BIRD AROMA DROGI ODDECHOWE KATAR WYDOLNOŚĆ
GOLD BIRD AROMA DROGI ODDECHOWE KATAR WYDOLNOŚĆ
99,99 zł 65,00 zł
szt.
Zwroty i reklamacje

Regulamin zwrotów, reklamacji gwarancji

Zwroty, reklamacja, gwarancja w firmie Zoolog Kielce Grzegorz Mochocki
 
Umową sprzedaży objęte są produkty nowe, pełnowartościowe z aktualną datą spożycia.

Sprzedawca jest obowiązany dostarczyć Klientowi rzecz wolną od wad.
W przypadku wystąpienia wady zakupionego u Zoolog Kielce Grzegorz Mochocki towaru klient ma prawo do reklamacji w oparciu o przepisy dotyczące rękojmi w kodeksie cywilnym. Wyłączamy rękojmię zgodnie z ustawą dla przedsiębiorców.

Reklamacja
Reklamację należy zgłosić pisemnie lub drogą elektroniczną na adres:

W formie pisemnej Zoolog Kielce Grzegorz Mochocki ul. Sandomierska 141 25-324 Kielce

W formie elektronicznej na biuroluxanima@gmail.com

Sprzedawca firma Zoolog Kielce Grzegorz Mochocki ustosunkuje się do żadania reklamacyjnego niezwłożnie, ale w terminie nie dłużym niż 14dni. Jeśli tego nie zrobi żadania reklamacyjne klienta uznaje się za uzasadnione.
Sprzedawca ustosunkuje się do żądania reklamacyjnego niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni, a jeśli nie zrobi tego w tym terminie, uważa się, że żądanie Klienta uznał za uzasadnione.

Rękojmia dla konsumenta czas obowiązywania do 2 lata

Produkty odsyłane w ramach procedury reklamacyjnej należy wysyłać na adres Zoolog Kielce Grzegorz Mochocki ul. Sandomierska 141 25-342 Kielce.

Gwarancja

W przypadku, gdy na produkt została udzielona gwarancja, informacja o niej, a także jej treść, będą zawarte przy opisie produktu w sklepie.       
 
Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią/oryginałem faktury/paragonu zakupu.

Zwrot towaru
Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij potrzebne oświadczenie i wyślij go na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami: 

ZOOLOG-KIELCE GRZEGORZ MOCHOCKI
Sandomierska 139

25-342 Kielce

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon lub fakturę.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl