Animalmedik S.C. producent preparatów Tauben Medik to polska firma rodzinna z wieloletnią tradycją, dla której opieka nad zwierzętami suplementacja zwierząt i ich zdrowie to wielka pasja i ogromne oddanie. Producent Tauben Medik specjalizuje się w produktach dla gołębi

Spółka specjalizuje się w produktach i suplementach weterynaryjnych dla gołębi. Bardzo duży nacisk przykładamy do badań naukowych w tworzeniu kolejnych produktów. Prowadzimy wlasne badania labolatoryjne oraz sprawdzania ich działać w różnych okresach hodowlanych oraz w wyścigach i sezonie lotowym gołębi. Produkty Tauben Medik to innowacyjny sposób wytwarzania oraz produkcji chroniony patentem, który pozwala na koncentracje najważniejszych składników czynnych i zagęszczenie ekstraktów z roślin, produkty Tauben Medik wytwarzane są pod nadzorem odpowiednich służb weterynaryjnych HACAP. W naszym sklepie dla gołębi LuxAnima można otrzymać całą gamę tych produktów

 

Tauben Medik

W jaki sposób powstają preparaty i produkty Tauben Medik dla gołębi ?

 

Bardzo zaawansowany proces wytwarzania technologiczny

Praparaty i suplementy dla gołębi Tauben Medik powstają w bardzo nowoczesnym certyfikowanym laboratorium. Produkcja, wytwarzanie odbywa się w warunkach chronionych i sterylnych. Proces wytwarzania jak i technologiczny jest ściśle kontrolowany i a jakość komponentów oraz preparatów bardzo podobna do środków medycznych dla ludzi. Produkty Tauben Medik cenione są przez środowisko weterynarzy i hodowców.
 

Badania i rozwój Tauben Medik

Początki naszych prac nad preparatami Tauben Medik sięgają lat 90tych. Wtedy to powstał pierwszy nasz produkt Aminostar dla gołębi. Rewelacyjne rezultaty stosowania w dużych grupach badawczych gołębi spowodowało, że hodowcy, pasjonaci, opiekunowie szybko zauważyli naturalne produkty Tauben Medik. Zapotrzebowanie i stała współpraca zaowocowały wytworzeniem kolejnych produktów i suplementów dla gołębi.
 

Bezpośrednio od producenta

Animal Medik S.C. jest producentem i dystrybutorem szerokiej gamy preparatów dla gołębi Tauben Medik. Marka Tauben Medik jest obecnie znana i szanowana wśród tysięcy hodowców gołębi w całym kraju jak również poza granicami, docenili ją także hodowcy z Europy z krajów takich jak: Czech, Słowacji i Niemiec.

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl