LuxAnima Sklep Wszystko dla Gołębi znajdziecie bogaty wybór minerałów. Minerały w diecie gołębi czy to ozdobnych czy pocztowych są nie zastąpione. Gołąb potrzebuje kamyczków, aby ścierać ziarno w wolu. Również z mączek mineralnych, grytów i innych posypek organizm gołębia pobiera wapń niezbędny do tworzenia i rozwoju kośćca, a także do budowy skorupek jaj.

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Właściwe stosowanie minerałów przynoszą liczne i same korzyści w hodowli gołębi. Zestawy minerałów dostępne u nas zawierają bardzo duże ilości składników niezbędnych do budowy piór i kości, są za tym niezastąpione do prawidłowej egzystencji i rozwoju gołębia. Systematyczne podawanie mieszanek mineralnych, grytów, pozwala utrzymać naszą hodowlę w należytym zdrowiu. Co istotne często hodowcy mają problem z lataniem gołębi w pola. To nie do końca jest poprawną cechą ponieważ w polach oprócz kamyczków, glinek i nasion mogą również zjadać, środki na zwalczanie szkodników czy nawozy sztuczne.

W naszej ofercie znajdziecie szeroką gamę: grity, kołacze, glinki - Melange, wapno dla gołębi, drożdże, mieszanki gritów i drobnych nasion. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl