Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Hodowla gołębi – pasja na całe życie

Dla wielu ludzi gołębie to szkodniki, a także jak je nie którzy nazywają "latające szczury" Jeśli jesteś hodowca gołębi czy to ozdobnych czy pocztowych dla Ciebie gołąb znaczy coś dużo więcej to wielka pasja miłość i dla nie których wręcz całe życie. Gołąb jest ptakiem bardzo inteligentnym. Pokonywanie setek kilometrów w kilka godzin tworzy z nich powietrznych sportowców. Sport gołębiarski i współzawodnictwa na szczeblu krajowym oraz międzynarodowym stawia wiele wymagań dotyczących opieki nad hodowlą.

Sklep dla gołębi często nazywany "Wszystko dla Gołębi" to podstawowe miejsce gdzie można się zaopatrzyć w karmy, mieszanki, zboża, a także suplementy diety niezbędne w wyczynowym sporcie gołębiarskim. Doświadczony hodowca ciągle trzyma rękę na pulsie, Każdy okres i pora roku rządzi się swoimi prawami i wymaganiami. W naszym sklepie doświadczona załoga, hodowcy którzy biorą czynny udział w sporcie gołębiarskim chętnie doradzą i odpowiedzą na wszystkie pytania.

 

Sklep dla gołębi – by gołębie zdobywały przestworza

 

Sklepy dla hodowców gołębi starają się zapewnić jak najlepszą jakość produktów, dużą wiedzą. Musisz dobrać sklep w którym jest profesjonalizm. Taki właśnie jest LuxAnima nie jestesmy tylko teoretykami, ale również praktykami. W naszym sklepie znajdziesz wszystko co jest niezbędne do profesjonalnej hodowli gołębi. W naszym sklepie znajdziesz mieszanki paszowe topowych producentów polskich i zagranicznych. Znajdziesz u nas również mieszanki mineralne typu mmka, gryty, minerały w proszku oraz płynie. Znajdziesz bogatą gamę witamin, mikro i makro elementów, które pozwolą uzupełnić gołębiowi niedobory. Gołębie młode i często pojawiający się problem adeno, biegunek i osłabień - preparaty znajdziesz w LuxAnima

Akcesoria dla gołębi – miski, kratki, kosze transportowe

 

Nasz sklep dla gołębi robi naprawdę wiele, by sprostać oczekiwania hodowców z najwyższej półki i nie zawieźć ich ambicji. LuxAnima kusi wielorakim bogactwem wyboru, jak najlepszymi warunkami cenowymi, łatwością zamówień i dostaw. Ogromny zasób produktów dostępnych u nas zaspokoi wymagania każdego hodowcy gołębi tak pocztowych jak i ozdobnych.

Trzeba pamiętać, że w tym wszystkim jednak najważniejszy jest gołąb jego dobrostan, dobre samopoczucie, zdrowie, wysokiej jakości potomstwo. Warto zapytać, upewnić się w doborze suplementacji i karmienia.

Akcesoria dla gołębi czyli kosze transportowe, kratki, wloty istotnym ich elementem jest jakość, tak jak i suplementacja nie kieruj się tylko ceną, ale także w jakości wykonania, dopuszczeniem weterynaryjnymi. Cena jest istotnym aspektem, lecz czasami warto dołożyć kilak złotych i mieć produkt z najwyższej półki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl