Gołębie - miłość do skrzydlatych przyjaciół najczęściej przekazywana jest z ojca na syna, z dziadka na wnuczka.

Hodowla gołębi pocztowych czy ozdobnych wiąże się ze stałym poszukiwaniem coraz to lepszych produktów, podnoszących witalność, wytrzymałość oraz stan zdrowia. Na rynku mamy bardzo dużo rożnych producentów. Których wybrać? Na to pytanie musi odpowiedzieć sobie każdy z nam. Czy korzystamy z gotowych "rozpisek" czyli planów żywienia, które oferują nam firmy jak na przykład niemiecki Rohnfried  czy skorzystamy z polskiego producenta Piomar czy jeszcze z innej firmy. Sądzimy jednak, że większość topowych hodowców miesza w swoich programach lotowych, programach hodowlanych produkty wielu rożnych firm.

Dla Gołębi

Hodowla gołębi – pasja na całe życie

Dla wielu ludzi gołębie to szkodniki, a także jak je nie którzy nazywają "latające szczury" Jeśli jesteś hodowca gołębi czy to ozdobnych czy pocztowych dla Ciebie gołąb znaczy coś dużo więcej to wielka pasja miłość i dla nie których wręcz całe życie. Gołąb jest ptakiem bardzo inteligentnym. Pokonywanie setek kilometrów w kilka godzin tworzy z nich powietrznych sportowców. Sport gołębiarski i współzawodnictwa na szczeblu krajowym oraz międzynarodowym stawia wiele wymagań dotyczących opieki nad hodowlą.

Sklep dla gołębi często nazywany "Wszystko dla Gołębi" to podstawowe miejsce gdzie można się zaopatrzyć w karmy, mieszanki, zboża, a także suplementy diety niezbędne w wyczynowym sporcie gołębiarskim. Doświadczony hodowca ciągle trzyma rękę na pulsie, Każdy okres i pora roku rządzi się swoimi prawami i wymaganiami. W naszym sklepie doświadczona załoga, hodowcy którzy biorą czynny udział w sporcie gołębiarskim chętnie doradzą i odpowiedzą na wszystkie pytania.

 

Sklep dla gołębi – by gołębie zdobywały przestworza

 

Sklepy dla hodowców gołębi starają się zapewnić jak najlepszą jakość produktów, dużą wiedzą. Musisz dobrać sklep w którym jest profesjonalizm. Taki właśnie jest LuxAnima nie jestesmy tylko teoretykami, ale również praktykami. W naszym sklepie znajdziesz wszystko co jest niezbędne do profesjonalnej hodowli gołębi. W naszym sklepie znajdziesz mieszanki paszowe topowych producentów polskich i zagranicznych. Znajdziesz u nas również mieszanki mineralne typu mmka, gryty, minerały w proszku oraz płynie. Znajdziesz bogatą gamę witamin, mikro i makro elementów, które pozwolą uzupełnić gołębiowi niedobory. Gołębie młode i często pojawiający się problem adeno, biegunek i osłabień - preparaty znajdziesz w LuxAnima

Akcesoria dla gołębi – miski, kratki, kosze transportowe

 

Nasz sklep dla gołębi robi naprawdę wiele, by sprostać oczekiwania hodowców z najwyższej półki i nie zawieźć ich ambicji. LuxAnima kusi wielorakim bogactwem wyboru, jak najlepszymi warunkami cenowymi, łatwością zamówień i dostaw. Ogromny zasób produktów dostępnych u nas zaspokoi wymagania każdego hodowcy gołębi tak pocztowych jak i ozdobnych.

Trzeba pamiętać, że w tym wszystkim jednak najważniejszy jest gołąb jego dobrostan, dobre samopoczucie, zdrowie, wysokiej jakości potomstwo. Warto zapytać, upewnić się w doborze suplementacji i karmienia.

Akcesoria dla gołębi czyli kosze transportowe, kratki, wloty istotnym ich elementem jest jakość, tak jak i suplementacja nie kieruj się tylko ceną, ale także w jakości wykonania, dopuszczeniem weterynaryjnymi. Cena jest istotnym aspektem, lecz czasami warto dołożyć kilak złotych i mieć produkt z najwyższej półki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl